Будівельний форум міста Львів

Будівельний форум міста Львів



ПошукПошук   Користувачі   Реєстрація   Вхід
Сьогодні: 10.06.2026 - 12:21:16
Сторінки:  1  2  

Psyopus

АвторПовідомлення

Чебурашка

користувач


Статистика:
Повідомлень: 2
Реєстрація: 10.10.2009

2004 года альбом круче)



Повідомлення # 11 07.11.21 - 09:41:01
RE: Psyopus

ННН

користувач


Статистика:
Повідомлень: 3
Реєстрація: 15.12.2009

хм,помоему ваще не хитовый,а скучный,но я послушал только разок и ничего незапомнилось,2004 года лаьбом сразу запал в душу



Повідомлення # 12 07.11.21 - 09:45:17
RE: Psyopus

Сaddy

користувач


Статистика:
Повідомлень: 6
Реєстрація: 24.10.2008

тему в єкстрим юнит явно надо)



Повідомлення # 13 07.11.21 - 09:51:17
RE: Psyopus

Аспирина

користувач


Статистика:
Повідомлень: 22
Реєстрація: 04.12.2009

ну влияние грайнда немалое)



Повідомлення # 14 07.11.21 - 09:55:55
RE: Psyopus

ПАДЛЕЦ

користувач


Статистика:
Повідомлень: 137
Реєстрація: 18.10.2010

да ну)))) группа в нужном разделе, не стоит ее переносить...)


---------------------
автомеханик-это не проффесия,а состояние души и стиль жизни!!!наша жизнь-скорость! Наше сердце - БМВ!!!
Повідомлення # 15 07.11.21 - 09:59:37
RE: Psyopus

Водолей

користувач


Статистика:
Повідомлень: 113
Реєстрація: 12.04.2011

ммм... ну маткор и так очень рядом с грайндом лежит. но группе место именно тут ;)



Повідомлення # 16 07.11.21 - 10:04:21
RE: Psyopus

АКЦИИ от сети МКС

користувач


Статистика:
Повідомлень: 1
Реєстрація: 06.12.2004

прослухав щойно бігом так розхвалений алб 2004ого. Нагадало сіє творіння чимось творчість гурту Айон Дісоненс. Здався хм.. мелодійнішим за 2007ий, але й менш єбанутим). М-да, і тому (поки що(?!)) подобається більше 2007ий) Бо єбанутіший і більш такий сочний))


---------------------
МКС - крупнейшая сеть магазинов в Украине (14 городов где 42 магазина) по продаже компьютерной офисной и бытовой техники, компьютеры Neo`S, AMADEY, GARANT
Повідомлення # 17 07.11.21 - 10:11:27
RE: Psyopus

Лиsa

користувач


Статистика:
Повідомлень: 4
Реєстрація: 25.05.2010

Останнім часом тільки їх і слухаю.



Повідомлення # 18 07.11.21 - 10:21:27
RE: Psyopus

Аврорa

користувач


Статистика:
Повідомлень: 32
Реєстрація: 05.10.2009

бля... НУ КАК??? как такое можно придумать? чем и обо что нужно удариться?. 2007 - это просто что-то. ни на секунду не смог отвлечься, пока первый раз слушал. бешеные люди



Повідомлення # 19 07.11.21 - 10:29:11
RE: Psyopus
Продаю своего Родьку : Попередня темаНаступна тема: боты для фрирайда salomon ghost, 2011
Сторінки:  1  2  

Адміністратор заборонив відповідати гостям на повідомлення! Для реєстрації пройдіть за посиланням: зареєструватися


Учасники