Будівельний форум міста Львів

Будівельний форум міста Львів



ПошукПошук   Користувачі   Реєстрація   Вхід
Сьогодні: 10.06.2026 - 11:50:29
Сторінки:  1  

боты для фрирайда salomon ghost, 2011

АвторПовідомлення

ЮЛИЧКА36

користувач


Статистика:
Повідомлень: 2
Реєстрація: 09.09.2011

на какую ногу?



Повідомлення # 1 26.08.20 - 16:18:18
RE: боты для фрирайда salomon ghost, 2011

Еленkа

користувач


Статистика:
Повідомлень: 8
Реєстрація: 04.06.2010

размер 29, это длина стельки в см. у меня 43, мне великоваты. думаю идеально подойдут на 44 - 44,5



Повідомлення # 2 26.08.20 - 16:29:10
RE: боты для фрирайда salomon ghost, 2011

Улыбнулло

користувач


Статистика:
Повідомлень: 413
Реєстрація: 24.11.2005

жаль, у меня тоже 43... :)



Повідомлення # 3 26.08.20 - 16:34:55
RE: боты для фрирайда salomon ghost, 2011

Филадельфия

користувач


Статистика:
Повідомлень: 1165
Реєстрація: 08.11.2011

актуально!



Повідомлення # 4 26.08.20 - 16:42:07
RE: боты для фрирайда salomon ghost, 2011
Psyopus : Попередня темаНаступна тема: Постоянно выдаёт ошибку в шаблонах после установки форума на хостинг
Сторінки:  1  

Адміністратор заборонив відповідати гостям на повідомлення! Для реєстрації пройдіть за посиланням: зареєструватися


Учасники